Pomoc położnej

Wizyty poporodowe położnej

Wizyty położnej po porodzie odbywają się bardzo szybko po pojawieniu się dziecka w domu. Są one bardzo przydatne zwłaszcza dla rodziców, którzy mają pierwsze dziecko, ponieważ tego typu wizyty poporodowe to możliwość rozwiania podstawowych wątpliwości. Kiedy mama wraz z dzieckiem opuszczają szpital, wizyty położnej w domu są nieocenione.

Wizyta poporodowe w domu

Gdy młoda mama zostaje w domu sama z dzieckiem, nie zawsze potrafi poradzić sobie nawet z najdrobniejszymi sprawami, dlatego tak ważne są wizyty położnej, która nie tylko udziela cennych rad, ale również pokazuje jak właściwie zajmować się nowo narodzonym maleństwem. Najważniejszą kwestią w pierwszych dniach po urodzeniu dziecka, jest właściwe karmienie dziecka, dlatego porady laktacyjne udzielane przez położną mogą być niezbędne. Celem takiej wizyty jest upewnienie się czy matka właściwie przystawia dziecko do piersi, jak również czy maleństwo ma odruch ssania i ten pokarm od matki pobiera.

Pani Natalia jest profesjonalną położną, która z empatią opiekuje się każdą przyszłą i świeżo upieczoną mamą. Posiada szerokie kwalifikacje i jest w stanie udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące opieki nad dzieckiem.

Głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz