Posty w kategorii: Nieruchomości

28maj/20
Usługa zarządzania najmem

Zarządzanie najmem: opcja dla wygodnych

Każdy, kto decyduje się wynająć swój dom bądź mieszkanie obawia się czasu, który będzie musiał na to poświęcić. Na szczęście obecnie dostępne jest rozwiązanie niezwykle wygodne, a jednocześnie bezpiecznie. Chodzi o zarządzanie wynajmem, które zyskuje coraz większą popularność. Firm, które oferują usługi w tym zakresie jest coraz więcej. Znaleźć można je między innymi w Poznaniu, a także innych dużych miastach.

Czytaj dalej
18lut/20
Remont - wykończenie pod klucz

Mieszkanie pod klucz: co to znaczy?

Deweloperzy nie narzekają na brak klientów. Coraz częściej oferują nie tylko mieszkania w stanie deweloperskim (lokatorzy muszą wykończyć je sami), ale także takie, które są już wykończone. Wykończenie pod klucz to opcja, która dopiero zdobywa w naszym kraju popularność. Być może wykończenie mieszkania pod klucz było opcją wybieraną rzadziej z uwagi na wyższą cenę takiego mieszkania.

Czytaj dalej
23wrz/19
Korzyści wykończenia pod klucz

Wykończenie mieszkania pod klucz oznacza wiele korzyści

Cały czas jeszcze pokutuje tak zwane wykończenie mieszkania pod klucz, ale wykończenie pod klucz powoli staje się już na szczęście standardem. Jest to po prostu zdecydowanie lepsza dla wszystkich opcja, która pozwala inwestorowi na osiągnięcie szeregu korzyści. Zazwyczaj wykończenie mieszkania pod klucz

Czytaj dalej