Remont - wykończenie pod klucz

Mieszkanie pod klucz: co to znaczy?

Deweloperzy nie narzekają na brak klientów. Coraz częściej oferują nie tylko mieszkania w stanie deweloperskim (lokatorzy muszą wykończyć je sami), ale także takie, które są już wykończone. Wykończenie pod klucz to opcja, która dopiero zdobywa w naszym kraju popularność. Być może wykończenie mieszkania pod klucz było opcją wybieraną rzadziej z uwagi na wyższą cenę takiego mieszkania.

Deweloperzy, którzy oferują mieszkania wykończone pod klucz dają swoim klientom najczęściej możliwość wyboru. Rzadko kiedy proponują tylko jedną, standardową opcję wykończenia. Z reguły potencjalni nabywcy mogą wybrać wykończenie w wersji standard, w wersji rozszerzonej i premium. Poszczególne warianty różnią się nie tylko standardem wykończenia, ale także ceną. Najmniej zapłacą osoby, które wybiorą standardowe wykończenie, najwięcej ci, którzy wybiorą wykończenie w wariancie premium. Standard premium to mieszkanie, którego wystrój został spersonalizowany.

Swoje pakiety wykończeniowe oferuje firma remontowa PREMIUM PROPERTY z Poznania. Każdy klient ma do wyboru pakiety wykończenia pod klucz odpowiadające jego budżetowi i zaawansowaniu prac.

Głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz