Posty w kategorii: Budownictwo i Architektura

30wrz/22
Rekuperacja

Rekuperacja i wentylacja w Twoim domu- dlaczego warto zainstalować?

Każdy, kto miał kiedykolwiek w planach budowę domu, mierzył się z problemem dobrania odpowiedniego systemu wentylacji. Wymiana powietrza w budynku jest niezbędna i wymagana przez polskie prawo budowlane. Na przestrzeni lat na rynku pojawiają się coraz to doskonalsze systemy, które zapewniają nam wyższy komfort życia. Wśród tych nowoczesnych rozwiązań znajduje się rekuperator.

Czytaj dalej
29wrz/22
Remonty Poznań

Profesjonalna firma remontowa

Z czasem mieszkalna traci na swojej estetyce. I nie wynika to wyłącznie ze zmiany w trendach. Po prostu poszczególne elementy ulegają zużyciu. Dotyczy to zarówno mebli, jak też materiałów wykończeniowych. Dlatego wiele osób decyduje się na przeprowadzenie gruntownego remontu, który pozwoli nie tylko odświeżyć wnętrze, ale również wymienić elementy takie, jak armatura sanitarna. Tego typu prace warto zlecić specjalistom.

Czytaj dalej
31sie/22
Odbiór mieszkania

Odbiór mieszkania po inspekcji ekspertów

Sprawdzenie stanu technicznego lokalu mieszkalnego to obowiązek prawny opierający się o ściśle sprecyzowane regulacje. Dochodzi do niego zazwyczaj w sytuacji, w której deweloper podpisuje umowę z przyszłym posiadaczem, jaka przenosi na niego własność mieszkania. Celem tej procedury jest prawidłowe zweryfikowanie kondycji lokalu oraz sprawności znajdujących się w nim instalacji.

Czytaj dalej
24lip/22
Wykończenia wnętrz pod klucz

Jakie kryteria przyjąć przy wyborze firmy zajmującej się wykończeniem wnętrz?

Jesteś mieszkańcem stolicy Wielkopolski od jakiegoś czasu, gdyż w mieście tym studiowałeś, znalazłeś swoją drugą połówkę i po dłuższym okresie pobytu u rodziny kupiliście niewielki domek jednorodzinny w zacisznej okolicy powyższej miejscowości. Zamierzacie się tam jak najszybciej wprowadzić, gdyż chcecie wreszcie zamieszkać sami. Problem polega tylko na tym, iż żeby lokum nadawało się do mieszkania trzeba w nim przeprowadzić dosyć gruntowny remont. Należy na przykład wymienić podłogi, położyć kafelki w łazience i kuchni, czy też pomalować ściany. Jako że nie masz stosownych umiejętności, ani tym bardziej czasu, jesteś obecnie na etapie poszukiwania przedsiębiorstwa, które zajmuje się wykończeniem wnętrz. Bardzo dobrym posunięciem będzie z Twojej strony nawiązanie współpracy z zakładem Premium Property z Poznania.

Czytaj dalej
26cze/22
Projektowanie wnętrza domu Poznań

Idealne projekty na wiele okazji

Architekt wnętrz kształci się przez wiele lat. Później oferuje projektowanie wnętrz domu osobom prywatnym. Potrafi rozplanować lokalizację pomieszczeń, styl ich urządzenia. Jest osobą kreatywną i z wizją. Jego praca przekłada się na zadowolenie klientów z takich działań. Coraz więcej osób zabiega o to, by mieć dostęp do takiego specjalisty. Firma Vankka Design z Poznania zatrudnia wielu takich architektów, dzięki czemu osiąga bardzo dobre przychody. Wie, jak pracować, jak rozwijać się, w jaki sposób funkcjonować. Na pewno warto korzystać z usług takiej firmy i zamawiać projekty. Na każdy projekt oferowana jest gwarancja.

Czytaj dalej
23cze/22
Rekuperacja - odzysk ciepła

Wentylacja z odzyskiem ciepła

Wiele osób lubi korzystać z wentylacji. W szczególności, w okresie zimowym, kiedy to powietrze nie nadaje się do swobodnego oddychania. Na szczęście można to zmienić. W jaki sposób? Dzięki temu, że nasza firma Electro Clim, która działa na terenie Szczecina, zajmuje się montażem rekuperacji. Jeżeli jeszcze nie wiecie, czym są takie urządzenia, to już spieszymy z wyjaśnieniami.

Czytaj dalej
27kw./22
Inteligentne instalacje

Inteligentne instalacje w domach i nie tylko

Firma Putmajster została założona w Poznaniu. Instalacje wszelkiego rodzaju są montowane przez pracowników tej firmy. Instalacje elektryczne są solidnie montowane, czasami przeglądane, nieraz naprawiane. Usługi elektryczne są sposobem na zapewnienie energii elektrycznej w domach oraz mieszkaniach. W firmach prąd też jest niezbędny. Pomiary elektryczne są realizowane przez pracowników firmy, sporządzane są protokoły. Klienci mają prawo składania reklamacji na prace, które nie są realizowane zgodnie z ich oczekiwaniami.

Czytaj dalej