Posty w kategorii: Budownictwo i Architektura

01mar/23

Wykończenia wnętrz w Poznaniu. Rynek wtórny, pierwotny lub lokal z wykończeniem pod klucz

Każdy właściciel, który kupił swoje nowe mieszkanie chce, aby było ono urządzone według własnych oczekiwań. Lokal możemy nabyć na rynku pierwotnym, w tym przypadku najczęściej w stanie deweloperskim lub na rynku wtórnym. Istnieje również możliwość zakupienia lokalu wykończonego pod klucz. Bez względu na to, w jakim stanie kupimy lokal firma Premium Property zajmie się kompleksowym dostosowaniem powierzchni do naszych potrzeb. Jeżeli szukasz fachowej firmy z branży wykończenia wnętrz w Poznaniu zapoznaj się z ofertą na https://mieszkaniepodklucz.pl.

Czytaj dalej
19sty/23
Remont mieszkania

Kompleksowe remonty mieszkań – co warto wiedzieć?

Jak wygląda kompleksowy remont mieszkania?

Kompleksowy remont mieszkania to proces, w którym dokonuje się zmian w wielu aspektach wnętrza, w celu odświeżenia lub zmiany jego charakteru. Może obejmować prace związane z wymianą lub modernizacją instalacji elektrycznych, sanitarnych i grzewczych, a także remont ścian, sufitów lub podłóg oraz wymianę lub montaż nowych okien i drzwi. W zależności od skali prac i indywidualnych preferencji właścicieli mieszkania, kompleksowy remont może również obejmować zmiany w układzie pomieszczeń, wybór nowych mebli, elementów dekoracyjnych i oświetlenia.

Czytaj dalej
30wrz/22
Rekuperacja

Rekuperacja i wentylacja w Twoim domu- dlaczego warto zainstalować?

Każdy, kto miał kiedykolwiek w planach budowę domu, mierzył się z problemem dobrania odpowiedniego systemu wentylacji. Wymiana powietrza w budynku jest niezbędna i wymagana przez polskie prawo budowlane. Na przestrzeni lat na rynku pojawiają się coraz to doskonalsze systemy, które zapewniają nam wyższy komfort życia. Wśród tych nowoczesnych rozwiązań znajduje się rekuperator.

Czytaj dalej
29wrz/22
Remonty Poznań

Profesjonalna firma remontowa

Z czasem mieszkalna traci na swojej estetyce. I nie wynika to wyłącznie ze zmiany w trendach. Po prostu poszczególne elementy ulegają zużyciu. Dotyczy to zarówno mebli, jak też materiałów wykończeniowych. Dlatego wiele osób decyduje się na przeprowadzenie gruntownego remontu, który pozwoli nie tylko odświeżyć wnętrze, ale również wymienić elementy takie, jak armatura sanitarna. Tego typu prace warto zlecić specjalistom.

Czytaj dalej
31sie/22
Odbiór mieszkania

Odbiór mieszkania po inspekcji ekspertów

Sprawdzenie stanu technicznego lokalu mieszkalnego to obowiązek prawny opierający się o ściśle sprecyzowane regulacje. Dochodzi do niego zazwyczaj w sytuacji, w której deweloper podpisuje umowę z przyszłym posiadaczem, jaka przenosi na niego własność mieszkania. Celem tej procedury jest prawidłowe zweryfikowanie kondycji lokalu oraz sprawności znajdujących się w nim instalacji.

Czytaj dalej