Tani hostel w Gdańsku

Gdańsk i tanie noclegi w centrum

Gdańsk to duże miasto, a w dużych miastach naprawdę trudno jest liczyć na tanie noclegi w centralnych lokalizacjach. Czy jednak na pewno stoimy na zupełnie straconej pozycji? Czy może jednak mamy jakieś szanse na znalezienie czegoś ciekawego?

Sprawdzonym rozwiązaniem są hostele

Licząc na tanie noclegi, raczej nie należy spoglądać w kierunku centrum miasta. Znacznie lepiej jest zastanowić się, czy w poszukiwaniu tanich noclegów łatwiej nie będzie się wybrać palcem po mapie gdzieś na obrzeża, gdzie dojedziemy autobusem czy tramwajem w 15 minut. Jest to niewielka strata czasu, ale nie taka duża, by przepłacać. Jeśli jednak bardzo zależy nam na czasie i będziemy się upierać, by szukać w centrum, do wyboru mamy w zasadzie tylko dwie opcje. Pierwsza z nich to tanie noclegi, jakie oferuje sieć hosteli, a druga to pokoje oferowane bezpośrednio przez ich właścicieli w domach prywatnych. W obu przypadkach zazwyczaj jest potrzebne dość intensywne polowanie, więc trzeba mieć to na uwadze.

Możliwość taniego noclegu blisko centrum Gdańska oferuje sieć hosteli Moon Hostel. Jej hostel oferuje wiele udogodnień dla swoich gości i pomocną całodobową recepcję – https://moonhostel.pl/pl/gdansk

Głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz