Otwarte kursy przedsiębiorczości

Kurs przedsiębiorczości to dywersyfikacja kwalifikacji

Kurs przedsiębiorczości to ciekawa propozycja przede wszystkim dla osób posiadających uprawnienia pedagogiczne, czyli innymi słowy, dla nauczycieli. Co dzięki niemu można konkretnie uzyskać?

Ucz nowego przedmiotu

W polskich szkołach już od wielu lat prowadzona jest tak zwana edukacja ekonomiczna. Tak zwana, ponieważ kursy przedsiębiorczości przez lata miały bardzo różną postać, tak jak bardzo różnie nazywał się w tym czasie sam przedmiot wykładany najczęściej w liceach i technikach. Jego celem jest ogólnie przekazanie wiedzy na temat tego, w jaki sposób działa gospodarka, jak się w niej poruszać, jakie są tutaj instytucje finansowe i najogólniej rzecz biorąc, poinstruować uczniów, jak żyć we współczesnym świecie. Taki kurs kwalifikacyjny dla nauczycieli daje prawo do wykładania tego przedmiotu, jak również wyposażają w całą wiedzę merytoryczną i dydaktyczną. Przed kursem nie trzeba mieć szerszej wiedzy o ekonomii – wystarczy wiedza ze szkolenia.

Euroconsulting jest firmą szkoleniowo-doradczą, w ofercie której jest kurs przedsiębiorczości oraz szkolenia dla pedagogów, w tym kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli i kurs z przygotowania pedagogicznego. Wszystkie szkolenia są merytoryczne i prowadzą je eksperci z wieloletnim doświadczeniem.

Głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz