Zbiornik na AdBlue

Prawidłowe przechowywanie i dystrybucja AdBlue – specjalne zbiorniki do AdBlue

Wodny roztwór mocznika w stężeniu 32,5% nazywany płynem AdBlue, ma on silne właściwości korozyjne. Z tego powodu powstały specjalne zbiorniki do AdBlue. Są one wykonane ze specjalnego sztucznego materiału zwanego polietylenem. Ma on właściwości idealnie dopasowane do bezpiecznego przechowywania tego nowoczesnego płynu wykorzystywanego w samochodach wyposażonych w silniki Diesla.

Zbiorniki do AdBlue – prawidłowe magazynowanie oraz dystrybucja

Dwupłaszczowe pojemniki na płyn AdBlue są doskonałe do jego przechowywania. Spowodowane jest to niezwykle wysoką skutecznością ochrony tej substancji. Jest ona tak wysoka, że tego typu zbiorniki do AdBlue mogą być magazynowane praktycznie wszędzie niezależnie od warunków atmosferycznych. Warto jednak pamiętać, ze dystrybucja tego typu substancji powinna odbywać się we właściwy sposób. Najlepszy w tym wypadku będzie nowoczesny dystrybutor do AdBlue.

Specjalnymi zbiornikami do AdBlue tak jak i samym płynem zajmuje się firma Storage Partners prowadząca własną stronę https://storage-partners.com/pl/zbiorniki-kontenery-pojemniki-pompy-adblue, gdzie znaleźć można bardziej szczegółowe informacje o tej technologii.

Głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz