Wieczór panieński Poznań

Wieczór panieński w Poznaniu – jaki lokal wybrać?

Każda panna młoda chce mieć idealny wieczór panieński. Właśnie dlatego wybór dobrego lokalu jest ważny. Poznań oferuje dużą liczbę miejsc, w których można zorganizować takie wydarzenie.

Weranda zielona – ul. Paderewskiego 7

Restauracja idealna dla osób, które chcą urządzić swój wieczór panieński w bardziej oficjalnym i kameralnym stylu. Jest to miejsce położone pomiędzy Placem Wolności a Starym Rynkiem. Jej ogród składa się z dużej ilości altanek, kwiatów, pergoli. Na pewno przekona każdą kobietę organizującą wieczór panieński. Lokal jest idealnie stworzony dla spotkania najbliższych przyjaciół przyszłej panny młodej.

Blue Note Jazz Club – ul. Kościuszki 79

Wybór dla kobiet chcących uczynić swój wieczór panieński bardziej żywiołowym. Lokal ten jest bardzo dobrym wyborem dla miłośniczek jazzu. Oferuje koncerty, oryginalny wystrój i świetną atmosferę. W przeszłości grali w nim: Kenny Garret, Dave Holland czy Richard Galliano. Zdecydowanie będzie to dobry wybór miejsca na wieczór panieński w Poznaniu.

Bestime – ul. Św. Wojciecha 28

Jest to znane w Wielkopolsce centrum tańca. Jego oferta to organizacja tanecznego wieczoru panieńskiego. Przyjęcie jest przygotowywane w jednym z kilku proponowanych stylów. Poza pokazami wybranego stylu tańca uczestniczki mogą pobrać lekcje owego tańca i później pochwalić się swoimi umiejętnościami w klubach nocnych.

Głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz