Różne zbiorniki do AdBlue

Zbiorniki do AdBlue

AdBlue to wodny roztwór mocznika, który obecnie stosowany musi być w przypadku samochodów mających silniki wysokoprężne i katalizatory. Zadaniem tej substancji jest zmniejszenie emisji szkodliwych gazów ze spalin, co związane jest z obowiązującymi aktualnie przepisami prawa. AdBlue musi być przechowywany i transportowany w odpowiednich zbiornikach.

Dostępne obecnie zbiorniki do AdBlue charakteryzują się naprawdę wysoką jakością. Firmy zajmujące się ich produkcją sięgają wyłącznie po odporne na uszkodzenia materiały. Zbiorniki doskonale znoszą działanie czynników zewnętrznych. Każdy zbiornik na AdBlue charakteryzuje się dwupłaszczową budową. Producenci oferują pojemniki o pojemności 3000, 4000 oraz 6000 litrów. Pojemniki dzieli się na te, które przeznaczone są do przechowywania AdBlue, jego transportu, a także dystrybucji. Te ostatnie wykorzystywane są na stacjach paliw. Zakup dobrej jakości zbiorników AdBlue nie stanowi obecnie problemów.

Produkcją i sprzedażą doskonałej jakości zbiorników do AdBlue zajmuje się firma Storage Partners – https://storage-partners.com/pl/zbiorniki-kontenery-pojemniki-pompy-adblue

Głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz