Geometria kół

Volvo: dlaczego musi przejść przegląd?

Każdy samochód niezależnie od marki powinien raz w roku przejść w miarę kompleksowy przegląd. Pozwoli to na wykrycie nawet niewielkich usterek i ich szybkie usunięcie. Spora część serwisów specjalizuje się tylko w jednej marce, na przykład w samochodach marki Volvo. Serwis Volvo ma bardzo szeroki wachlarz usług.

Geometria kół: popularna usługa

Serwis Volvo świadczy między innymi usługę w zakresie kontroli prawidłowego ustawienia kół. Geometria kół to badanie, które warto wykonać profilaktycznie raz w roku. Są jednak sytuacje, w których zachodzi niemal konieczność jego wykonania. Na takie badanie i ewentualne prawidłowe ustawienie powinny zgłosić się między innymi osoby, które kupują używany samochód.

Dlaczego jeszcze warto sprawdzać geometrię kół?

Prawidłowe ustawienie kół w bardzo dużym stopniu wpływa na bezpieczeństwo jazdy, na przykład ryzyko wpadnięcia w poślizg jest znacznie mniejsze. Samochód mniej pali, a opony zużywają się wolniej.

W warsztacie Auto Serwis Loga z Poznania będziesz mógł sprawnie i dokładnie dokonać niezbędnych przeglądów, w tym także geometrii kół.

Głosuj
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz