Teatr repertuar

Repertuar teatrów

Polska scena teatralna prezentuje się naprawdę imponująco. W zasadzie w każdym większym mieście działa przynajmniej jeden teatr, który oferuje rozmaite przedstawienia. Co ciekawe, mimo często dość drogich biletów nie brakuje chętnych do podziwiania przedstawień teatralnych. Pojawia się jednak pytanie gdzie znaleźć repertuar teatrów. Zobaczmy.

Prasa

Wciąż szukać można go w aktualnej prasie. Wiele codziennych gazet publikuje informacje dotyczące repertuaru teatrów w danym mieście. Należy jednak pamiętać, że na ogół chodzi o prasę lokalną.

Internet

To obecnie doskonałe źródło rozmaitych informacji, w tym również tych dotyczących teatrów. Wystarczy wejść na jeden z licznych serwisów kulturalnych, aby szybko znaleźć repertuar interesującego nas teatru. Warto jednocześnie pamiętać, że wiele teatrów ma swoje strony internetowe, na których publikuje aktualny repertuar. Na stronach takich często można również kupić bilety na przedstawienia.

Teatr Wielki im. S. Moniuszki w Poznaniu istnieje od ponad stu lat i jako renomowany teatr światowej klasy, podążającym z duchem czasu, posiada własną stronę internetową gdzie publikuje swój repertuar oraz umożliwia dokonanie zakupu biletów przez Internet.

Głosuj
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz