teatr w sieci

Teatr i opera w Poznaniu już dostępne przez Internet

Teatr i Internet to bardzo różne media, które jednak często służą do tego samego – przekazywania prawdy i piękna, za pomocą sztuki mówionej i śpiewanej. Internet na co dzień znacznie lepiej radzi sobie jednak z informacjami i właśnie ten element postanowił wykorzystać teatr, a w ślad za nim opera.

Dowiedz się wszystkiego z Internetu

Wielką bolączką miłośników teatru było jeszcze do niedawna to, że repertuar teatru nie był nawet dostępny na stronie internetowej, a żeby się dowiedzieć, co wystawia opera, trzeba było się wybrać na długą wycieczkę lub kupić gazetę z jej repertuarem. Dzisiaj na szczęście jest to już znacznie prostsze, ponieważ strony internetowe poznańskich teatrów rozrosły się do naprawdę porządnych rozmiarów. Pozwala nam to na zdobycie informacji dotyczących nie tylko tego, co i kiedy, ale także tego, jak i z kim. Innymi słowy, wszystko, co wypada wiedzieć przed spektaklem, jest na wyciągnięcie ręki w sieci.

Swoją stronę internetową posiada Teatr Wielki im. Moniuszki w Poznaniu. Można tam znaleźć pełny repertuar teatru, informacje o wystawianych sztukach, kalendarium oraz informacje o samej Operze.

Głosuj
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz