Ozdobne taśmy z chwościkami

Taśmy z chwościkami na co dzień

Chwościki nie są czymś, co by było z nami zawsze i wszędzie. Jest to element dekoracyjny traktowany raczej jako coś ze świata przepychu, coś odizolowanego od utylitarnej codzienności. Tak wcale jednak nie musi być, ponieważ ich zastosowanie jest całkiem wszechstronne.

Małe taśmy z chwościkami

Wykorzystanie taśmy z chwościkami wcale nie musi być wielkim projektem. Tym bardziej, że dzisiaj nawet nie trzeba jej przyszywać. Można ją na przykład przykleić za pomocą specjalnych klejów montażowych i w ten sposób ozdobić za jej pomocą meble. Taśmy z chwościkami sprawdzają się najlepiej przy firankach i zasłonach, mogą się pojawić przy narzutach, jak również nie brakuje ich przy karniszach. Opcji jest tak dużo, jak dużo jest różnych taśm z chwościkami, a tu wybór jest naprawdę potężny. Tym bardziej, że można wybierać pomiędzy różnymi chwościkami naprawdę wielkimi, które stworzą przytulne wnętrze, jak i pomiędzy maleństwami zapewniającymi nietuzinkowy charakter drobnym elementom dekoracyjnym.

Chwościki i taśmy z chwościkami w różnych kolorach i w niskich cenach są do kupienia w pasmanterii Ornatio Design – https://ornatio-design.pl/category/tasmy-z-chwoscikami

Głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz