Kontrola zarządcza - szkolenia finansowe

Szkolenia dla pracowników sektora finansów publicznych

Jednostki należące do sektora finansów publicznych to między innymi przedszkola, instytucje kultury finansowane przez państwo lub samorząd, publiczne uczelnie wyższe. Na jednostkach, które należą do tego sektora spoczywają pewne cele i zadania. Obowiązek zapewnienia kontroli zarządczej spoczywa na wójtach, burmistrzach, prezydentach miast. Prawne aspekty i rozwiązań praktyczne ułatwiające sprawowanie kontroli zarządczej to tematy licznych szkoleń.

Szkolenie z kontroli zarządczej ma wyjątkowo bogaty program. Szkolenie prowadzone jest w niewielkich grupach. Uczestnikami zajęć mogą zostać między innymi urzędnicy samorządowi. Oferta szkoleń adresowana jest także do wszystkich osób, które są zatrudnione na kierowniczych stanowiskach w jednostkach sektora finansów publicznych. Każdy kurs prowadzone jest przez doświadczonych szkoleniowców. Szkolenie z kontroli zarządczej może zostać zorganizowane w zamkniętej formie.

Każdy kto twierdzi, że powinien odbyć szkolenie z kontroli zarządczej, powinien zapoznać się z propozycją jaką oferuje firma szkoleniowa „bez owijania”. Przystępność w organizacji zajęć, profesjonalna kadra i atrakcyjne stawki – to wszystko charakteryzuje możliwości jakimi dysponuje ta firma.

Głosuj
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz