Rekuperacja to oszczędność

Rekuperacja – sposób na odzyskanie pieniędzy

Współczesny montaż systemu klimatyzacji często jest prowadzony wraz z wyposażeniem rekuperację, czyli odzysk ciepła. Rekuperacja pozwala na poważne oszczędności na ogrzewaniu i energii elektrycznej. Koszty można obniżyć, czasami nawet o 1/3, to znaczy, że płacisz ok. 30% mniej niż dotychczas. Istotna jest jakość urządzenia, wydajność oraz szczelność rekuperatora. Bardzo ważny jest też regularny serwis klimatyzacji.

W ciepłym sezonie można zaoszczędzić na klimatyzacji, jednocześnie zmniejszając emisję szkodliwych substancji do atmosfery. Jednocześnie systemy wentylacyjne z rekuperacją mają z reguły niewielkie rozmiary, co oznacza, że są wygodne w instalacji. Taki sprzęt można postawić w łazience, w szafie oraz wbudować w sufit. Obecnie istnieje wiele modeli, które można z łatwością wykorzystać w domach prywatnych, mieszkaniach, a także biurach bez względu na wielkość ich powierzchni, a nawet w magazynach gospodarczych i halach stalowych.

W Szczecinie działa firma Electro Clim, która oferuje szeroki wachlarz urządzeń z dziedziny chłodnictwa i rekuperacji oraz usługi montażowe i serwisowe – https://electro-clim.com.pl/rekuperacja

Głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz