Porady laktacyjne

Narodziny dziecka

Dla rodziców nie ma wspanialsze rzeczy niż narodziny ich dziecka. Wielu oczekuję tego wydarzenia z wypiekami na twarzy. Zanim jednak dziecko przyjdzie na świat dobrze jest odpowiednio przygotować się do roli rodziców. Bardzo pomocna w tym przygotowaniu jest położna. Najlepiej jest wybrać swoją położną, która poprowadzi młodych rodziców przez ciążę, poród oraz pomoże po porodzie.

Okres ciąży i poród

Czas w ciąży zazwyczaj płynie dość spokojnie. W tym czasie młodzi rodzice chodzą do szkoły rodzenia i najczęściej tam właśnie poznają swoją przyszłą położną. Najlepiej jest jeżeli jedna osoba towarzyszy od ciąży do okresu połogu.

Podczas porodu doświadczona położna jest w stanie pomóc złagodzić wszelkie konsekwencje związane z porodem. Zaraz po porodzie również jej pomoc jest nieoceniona. Położna po porodzie pomaga w pierwszych godzinach życia między innymi udzielając porad laktacyjnych.

Powrót do domu

Kiedy już młodzi rodzice wrócą do domu również warto korzystać z pomocy położnej. Pokazuje ona podstawowe zabiegi oraz uczy młodych rodziców jak opiekować się swoim potomstwem.

Jako wszechstronna położna działająca w Poznaniu, pani Antonić, poza wizytami poporodowymi udziela również porad laktacyjnych – https://troskliwirodzice.com/porady-laktacyjne

Głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz