Teatr Wielki

Dlaczego teatr w Poznaniu?

Poznań to miasto wielu możliwości. Można spotkać się tu na przepięknym rynku wśród wielu restauracji czy barów lub udać się na mecz. Może jednak warto spróbować nieco innej formy rozrywki, a mianowicie udać się do teatru. W tym celu warto sprawdzić niezwykle ciekawy repertuar teatru.

Na co iść do teatru?

Teatr Wielki w Poznaniu oferuje ciekawe pozycje dla zarówno młodszych, jak i tych w średnim i starszym wieku odbiorców. Repertuar teatru przedstawia między innymi Don Juan w reżyserii Roberta Bondara, czy też Don Giovanni Rana Artura Brauna.

Ciekawą pozycją jest tu koncert kameralny „Bez granic – arie i pieśni polskie, rosyjskie i ukraińskie”. W Teatrze Wielkim nie może zabraknąć baletu. BER – energia współczesnego tańca. Jeden z najważniejszych spektakli baletowych ostatniego czasu. Trzech choreografów, trzy choreografie, jeden taniec. Oto genotyp współczesności.

Repertuar Teatru Wielkiego w Poznaniu pozwala na zaznajomienie się ze szczegółami sztuk odgrywanych w danym miesiącu, reżyserów oraz grających w sztukach aktorów – https://opera.poznan.pl/pl/repertuar

Głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz