Tani montaż klimatyzacji

Montaż klimatyzacji wcale nie jest kosztowny

Chłodnictwo to zdecydowanie nie jest dział gospodarki, w którym wszystko byłoby tanie i proste. Nawet systemy teoretycznie proste, takie jak rekuperacja w wentylacji, są raczej drogie, przez co musimy zawsze dokładnie liczyć koszty i korzyści. Nie należy jednak popadać w przesadę.

Montaż klimatyzacji i późniejszy serwis klimatyzacji wcale nie muszą być takie drogie. Tym bardziej, że stosunkowo niewielkie urządzenia nie są dzisiaj drogie i nie zużywają też za dużo energii. Podstawowe koszty to właśnie samo urządzenie, które może mieć charakter urządzenia wolnostojącego z przewodem odprowadzającym ciepło lub mechanizmu składającego się z dwóch elementów, jednego na zewnątrz budynku, a drugiego wewnątrz. W obu przypadkach trzeba przeprowadzić odpowiednie przewody na zewnątrz i powstaje pytanie, ile taka operacja będzie kosztowała. Samo jednak zawieszenie urządzenia na ścianie i przewiercenie kilku otworów to przecież nie fortuna i na pewno nie remont generalny.

Electro-Clim Polska to szczecińska firma montująca urządzenia klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji. Projektują dopasowane systemy do każdego rodzaju budynku i zapewniają ich regularny serwis.

Głosuj
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz