Krótko o wykończeniu pod klucz

Co oznacza pojęcie „mieszkanie pod klucz?”

Osoby, które interesuje kupno mieszkania na rynku pierwotnym z pewnością spotkały się ze sformułowaniem wykończenie mieszkania pod klucz. Mimo że tego typu mieszkania w ofercie deweloperów pojawiają się już od dawna, to wciąż nie brakuje osób, które nie wiedzą co to dokładnie znaczy.

Wykończenie pod klucz to wariant, w którym przeznaczone przez dewelopera na sprzedaż mieszkanie jest niemalże całkowicie wykończone. Mieszkańcy muszą tylko przewieźć do niego swoje meble i prywatne rzeczy. W mieszkaniu mogą zamieszkać natychmiast. Standard wykańczania mieszkań jest różny. Tylko od nabywców zależy, czy wybiorą tańszą, czy droższą wersję.

Mieszkania wykończone pod klucz bardzo często wybierają osoby, które nie chcą tracić czasu na poszukiwanie ekipy, która zajmie się ułożeniem kafelków na podłodze czy malowanie ścian. Takie osoby mogą chcieć po prostu wprowadzić się do swojego mieszkania od razu po podpisaniu umowy z deweloperem.

Wszyscy posiadacze mieszkań w stanie deweloperskim na terenie Poznania, powinni zapoznać się ofertą firmy remontowej PREMIUM PROPERTY – http://mieszkaniepodklucz.pl/

Głosuj
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz