Położna po porodzie

Wizyta położonej po narodzinach dziecka

Wizyty położnej po porodzie na stałe wpisały się już w życie wielu kobiet. Narodziny dziecka to nie lada wydarzenie, które spowoduje rewolucję w życiu rodzinnym. Położna, która będzie pojawiać się w domu, dla wielu kobiet okaże się ogromnym wsparciem podczas pierwszych dni życia malucha.

Gdzie zamówić wizytę położonej?

Jeżeli ktoś chce, aby położona po porodzie zjawiła się w domu, powinien zadzwonić do pani Natalii Antonić. Położona ta działa na terenie Poznania i Trzcianki. To osoba, która na bieżąco będzie kontrolować stan nowo narodzonego dziecka, m.in. prawidłowe przybieranie na wadze, czy też u dziecka nie pojawia się żółtaczka poporodowa. Dzięki położnej będzie można również dowiedzieć się, jak ważne jest chustonoszenie, jak je wykonać. Położona będzie również kontrolować stan zdrowia młodej mamy, jaka będzie dochodzić do pełni sił po porodzie. Ważne jest to w szczególności, jeżeli ma się do czynienia z cesarskim cięciem.

Wszelkie dane kontaktowe i inne niezbędne informacje o pani Natalii znaleźć można na stronie – https://troskliwirodzice.com.

Głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz