Teatr Poznań

Teatr w Poznaniu

Co znajdziemy w teatrze?

Repertuar teatru w naszym mieście jest naprawdę pokaźny. Każdy teatr na swojej stronie internatowej oferuje różnego rodzaju spektakle i wydarzenia. Każdy znajdzie coś dla siebie. W Teatrze Wielkim można obejrzeć dramat z udziałem czołowych polskich aktorów, których zobaczyć możemy na co dzień w telewizji. Do wyboru mamy również spektakle baletowe. W repertuarze nie zabrakło również klasyki.

Poznań daje nam wiele możliwości. Podkreślić należy, że obecnie ceny biletów na spektakle nie są wygórowane, a w interesującym nas przedziale cenowym na pewno znajdziemy coś interesującego.

Opera – pomysł na weekend

Chyba każdy z nas po tygodniu spędzonym za biurkiem ma na odrobinę przyjemności. Idealnym rozwiązaniem jest wycieczka na spektakl teatralny: klasyczny, komediowy czy operowy. Odrobina luksusu należy się każdemu. Opera to przecież nie tylko arie i długie nudne solowe etiudy. Można wybrać lekką operetkę, przy której można się pośmiać i poprawić humor. Po takim spektaklu nasze baterie zostaną naładowane na kolejny tydzień pracy.

Głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz