Kontenery do adblue stacja paliw

System SCR i AdBlue

W większości samochodów osobowych i ciężarowych z silnikiem Diesla, które dzisiaj opuszczają taśmy montażowe stosowany jest AdBlue system. Oznacza to konieczność kupowania co pewien czas AdBlue: płynu, który jest wodnym roztworem mocznika.

Jakie właściwości ma AdBlue?

AdBlue to rodzaj katalizatora, który ma oczyszczać emitowane przez samochody z silnikiem wysokoprężnym spaliny z tlenków azotu. Wchodząc z nimi w reakcję zamienia je w azot, który jest dla środowiska nieszkodliwy i parę wodną. Jest nieszkodliwy nie tylko dla środowiska, ale także dla ludzi. AdBlue to jednak płyn, który wywołuje silną korozję. Musi być przechowywany i transportowany w pojemnikach, które są odporne na działanie rdzy.

Materiały do produkcji zbiorników do AdBlue

Pojemnik do AdBlue może być wykonany z wysokostopowej stali austenicznej lub tworzyw sztucznych. AdBlue zbiornik najczęściej produkowany jest z polipropylenu.

Największym producentem zbiorników i kontenerów do przechowywania AdBlue jest Storage Partners. Kompleksową ofertę z zakresu użytkowania AdBlue można znaleźć tutaj > http://storage-partners.com/pl/zbiorniki-kontenery-pojemniki-pompy-adblue

Głosuj
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz