Doradca laktacyjny Poznań

Praca położnej ma sens i cel

Nieoceniona praca położnej

Położna pracuje w szpitalach w Poznaniu. Jest obecna podczas porodu, wspomaga przyjście dziecka na świat. Położna dba o kobietę oraz jej dziecko. Położna po porodzie odwiedza matkę i sprawdza, czy dobrze opiekuje się dzieckiem, udziela jej porad, mówi o chustonoszeniu.

Położna pomaga tak, jak umie

Porady laktacyjne także są udzielane przez położną. Często pełni rolę doradcy laktacyjnego, jeśli posiada taką specjalizację. Położna może wykonać pomiar bilirubiny i korzystać z lampy do fototerapii noworodków jeśli zajdzie taka potrzeba. Jej działanie sprawdza się, a każda matka docenia porady takiej specjalistki. Wizyty poporodowe są w zadaniach położnej – często młoda matka nie potrafi zająć się dzieckiem lub popełnia błędy. Położna podpowiada, pokazuje, prostuje nieprawidłowe zachowania. Wizyty położnej są cenną pomocą dla każdej matki, sposobem na udoskonalenie opieki nad maluszkiem. Im lepsza pomoc i wsparcie, tym bardziej zadowolona jest młoda mama. Położna wykonuje ważną społecznie pracę i zawsze ma wiele zadań.

Jako położna i doradca laktacyjny pani Natalia opiekuje się matkami i ich dziećmi na każdym etapie ciąży – https://troskliwirodzice.com/porady-laktacyjne

Głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz