Polimocznik

Natryskowe powłoki ochronne – ochrona karoserii

Ochrona karoserii samochodu to podstawa właściwego dbania o pojazd. Każdemu kierowcy zdarzają się otarcia lakieru czy zarysowania. Natryskowe powłoki ochronne pozwalają zwiększyć ochronę karoserii i uniknąć nieprzyjemności związanych z jej zniszczeniem.

Polimocznik – właściwości

Praktycznie każde auto może skorzystać z dobrodziejstw tej technologii. Jednym z materiałów, z których wykonuje się powłoki jest polimocznik. Jest on bardzo wytrzymały, niewrażliwy na wysoką i niską temperaturę oraz odporny na wilgoć. Dzięki temu zapewnia wysoki poziom ochrony powierzchni. Sprawdza się nie tylko w branży motoryzacyjnej, ale też budowlanej czy chemicznej.

Jak używa się polimocznika?

Stworzenie opartych na nim natryskowych powłok ochronnych jest niezwykle proste. Pojemnik z preparatem wystarczy porządnie wstrząsnąć, nanieść cienką warstwę na pożadaną powierzchnię i po 24 godzinach jest ona gotowa do użycia. Polimocznik nie zmienia swojej objętości po zastosowaniu i nadaje się do zabezpieczania powierzchni nierównych. Co ważne – nie jest toksyczny.

Karoseria, jak i inne powierzchnie wymagają ochrony. Firma Raptor Polska oferuje najlepszej jakości natryskowe powłoki ochronne Raptor oraz akcesoria ułatwiające nanoszenie preparat na różne powierzchnie.

Głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz