Jak weryfikować mieszkanie od dewelopera?

Kupno mieszkania od dewelopera jest dużym i ważnym krokiem na drodze do posiadania własnego „M”. Aby jego odbioru towarzyszyła pewność, że mieszkanie rzeczywiście jest w stanie wykończonym zgodnym z ustaleniami, polecamy wykonanie inspekcji oraz weryfikacji mieszkania.

Pomoc przy odbiorze mieszkania

Żeby uniknąć przykrych niespodzianek po zakupie mieszkania, dobrze jest skorzystać z pomocy profesjonalistów w weryfikacji mieszkania przed jego odbioru. Firma „Sprawdź i Zamieszkaj” z Poznania oferuje profesjonalną usługę weryfikacji mieszkania oraz odbiór techniczny mieszkania od dewelopera. Pakiet usług obejmuje szczegółowe kontrole mieszkania, która pozwala sprawdzić czy jego stan jest zgodny z ustaleniami oraz omówioną specyfikacją.

Badanie mieszkania kamerą termowizyjną

Usługa weryfikacji mieszkania obejmuje także badanie mieszkania kamerą termowizyjną. Kontrola pozwala na ustalenie nieprawidłowości w izolacji termicznej budynku, które mogłyby powodować powstawanie mostków termicznych, a co za tym idzie – wysokie koszty ogrzewania. Pozwala to oszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas w przypadku wystąpienia konieczności wykonania napraw lub wymiany elementów.

Odbiór mieszkania – pewność, że dokonałeś słusznego wyboru

Odbiór mieszkania od dewelopera jest ważnym krokiem, który wymaga wiedzy i wsparcia. Dlatego też warto skorzystać z usługi profesjonalnej weryfikacji i odbiór techniczny wykonywany przez doświadczonych fachowców. Firma „Sprawdź i Zamieszkaj” z Poznania oferuje kompleksową usługę, która pozwoli Ci mieć pewność, że dokonałeś słusznego wyboru i że Twoje mieszkanie jest w stanie odpowiadającym ustaleniom.

Głosuj
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz