Hostel Kraków

Hostele – tani nocleg na każdą kieszeń

Hostel jest to zazwyczaj mały hotel, który jest skrzyżowaniem akademika z mini hotelem. Warunki w nich są dość komfortowe, czasem nie ustępują zwykłym hotelom.

Hostele i tanie noclegi w Krakowie, często znajdują się w wielopokojowym mieszkaniu lub domku jednorodzinnym, w którym dokonano przebudowy i adaptacji pomieszczeń pod kątem przyjmowania gości.

Wygodnie i tanio

Najwięcej noclegów można znaleźć w centralnej części miasta, niedaleko Rynku i Wawelu. Pokoje w hostelach mogą być designerskie, czasem nawet wyszukane pod względem projektu wnętrza. Hostel nastawiony jest na zapewnienie swoim gościom przede wszystkim łóżka, wydzielonego miejsca do spania w pokoju, w którym jest kilka łóżek. W krakowskich hostelach pokoje są najczęściej koedukacyjne, a nie podzielone na męskie i żeńskie. W sporadycznych przypadkach zdarza się, że dla kobiet przydzielane są osobne pokoje. Zazwyczaj hostel posiada jeden lub dwa pokoje dwu- lub trzyosobowe. Jeśli zadbasz z wyprzedzeniem, możesz zarezerwować taki pokój dla siebie i będzie on znacznie tańszy niż w zwykłym hotelu.

Poszukując tanich noclegów w Krakowie warto przejrzeć ofertę hostelu „Moon Hostel”. Jego pokoje posiadają wysoki standard jak na hostel i posiada wiele udogodnień dla swoich klientów.

Głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz