Koronkowa ozdoba

Eleganckie koronki bawełniane

Bawełniane koronki to jednocześnie synonim tradycji i elegancji. Najbardziej pożądane są oczywiście te ręcznie robione, ale także te maszynowe mają swój urok. Od kilku lat koronki bardzo chętnie wykorzystują kreatorzy mody oraz dekoratorzy wnętrz.

Możliwości wykorzystania

Bawełniane koronki na metry, które można dostać w każdej dobrze zaopatrzonej pasmanterii dają olbrzymie możliwości wykorzystania. Można je kupić w bardzo różnych kolorach, zarówno wąskie, jak i bardzo szerokie. Doskonale sprawdzają się do obszycia pościeli. Te białe czy écru można wykorzystać, gdy chcemy uszyć obrus na spotkania w gronie rodziny przy świątecznym stole. Bawełnianą koronką można obszyć także koszyk na chleb. Bardzo klasycznym pomysłem jest wykorzystanie bawełnianej koronki jako ozdoby bluzki, spódnicy, a nawet T-shirta. Koronkami można ozdabiać własnoręcznie wykonane bombki na choinkę czy świąteczne kartki.

Jeżeli masz pomysł na wykorzystanie koronki bawełnianej i chciałabyś go zrealizować, w pasmanterii dekoracyjnej Ornatio Design znajdziesz niezbędne materiały by tego dokonać.

Głosuj
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz