Kopertownica do biura

Kopertownica: obowiązkowe wyposażenie nowoczesnego sekretariatu

Papierowa korespondencja nie odeszła do lamusa. W niektórych organizacjach papierowych listów powstaje całkiem sporo. Aby mogły one zostać wysłane do adresatów, muszą oczywiście trafić do kopert. Jest to czynność bardzo żmudna i czasochłonna. Od pewnego jednak już czasu na rynku dostępne są maszyny do automatycznego kopertowania różnego rodzaju papierowych przesyłek.

Kopertownica to urządzenie, które coraz częściej zastępuje człowieka przy przygotowywaniu papierowej korespondencji do wysyłki. Najmniej wydajna maszyna kopertująca w ciągu jednej godziny jest w stanie spakować do koperty około 900 dokumentów. Żaden, nawet najszybciej pracujący człowiek nie jest w stanie jej dorównać.

Kopertownice dostępne w różnych wariantach. Poszczególne modele różnią się oczywiście wydajnością, gabarytami oraz liczbą podajników. Wszystkie pracują z kopertami o różnych formatach. Są łatwe w obsłudze, a do tego pracują bardzo cicho.

Najlepsze maszyny do kopertowania można zamówić w Printcom Polska. Każdy kto kupi kopertownicę w tej firmie otrzyma sprzęt najwyższej klasy i gwarantowany sprawny serwis.

Głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz