Użyteczna kopertownica

Czy kopertownica ułatwia prace biurowe?

Kopertownica to urządzenie, które automatycznie składa i jednocześnie wkłada do kopert dokumenty.

Kopertownica w biurze

Maszyna do kopertowania to urządzenie niezwykle przydatne w przedsiębiorstwach, które wysyłają duże ilości korespondencji. Przygotowanie dokumentów do wysyłki zajmuje mnóstwo czasu, jednak z kopertownicą wysyłanie faktur, informacji handlowych, gazetek reklamowych czy chociażby życzeń świątecznych staje się czynnością prawie bezobsługową. Kopertownica przyspiesza wysyłanie korespondencji, eliminuje nieporządek w biurze oraz odciąża pracowników od czasochłonnej czynności pakowania dokumentów do wysyłki.

Jak działają kopertownice?

Kopertownice to urządzenia bardzo proste w obsłudze. Z reguły wystarczy włożyć dokumenty, które chcemy spakować w koperty do podajnika i włączyć tryb pracy urządzenia. Maszyna do kopertowania umieści idealnie złożony dokument w kopercie. Prędkość z jaką pracuje kopertownica jest zależna od poszczególnego modelu, ale nawet najwolniejsze z nich w ciągu godziny mogą zakopertować do tysiąca listów.

Printcom Polska jest dystrybutorem tych maszyn do kopertowania marki Hefter. Każda kopertownica to synonim solidnej budowy i bezawaryjnego działania przez wiele lat.

Głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz